g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Follow Us:

Testimonials

/    /  Testimonials

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Reporterskiej Grand Press Photo to najbardziej prestiżowy w Polsce środowiskowy konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, agencjach fotograficznych oraz freelancerów. Tradycją tego konkursu jest, że przewodniczącym jury i osobą, do której należy decydujący głos przy wyborze nagrodzonych zdjęć, jest laureat World Press Photo.

Od 2020 roku magazyn „Press” oraz Fundacja Grand Press ustanowili nagrodę za najlepszą, polską Książkę Reporterską Roku, za publikację: o wysokich walorach merytorycznych, warsztatowych (research, kompozycja, redakcja) oraz językowych, ujawniającą wrażliwość etyczną i społeczną autora/ki, przy zachowaniu zasad warsztatu dziennikarskiego, w tym zwłaszcza opisywania prawdziwych wydarzeń i postaci, cechującą się pogłębioną analizą rzeczywistości, wykorzystującą wiedzę, dociekliwość i rzetelność autora/ki.