ZAMKNĘLIŚMY PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU

Wkrótce więcej informacji.

Fundacja Grand Press wraz ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS ogłasza konkurs na napisanie kompozycji linii melodycznej do wiersza Wojciecha Młynarskiego pt. Niewielkie słowo „przyzwoitość”.

W konkursie mogą wziąć udział tylko utwory oryginalne, wcześniej niepublikowane, niewykonywane oraz nienagrodzone w innych konkursach, a kompozytor/ka musi posiadać obywatelstwo polskie. Laureat/ka otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 złotych.

Prawykonanie zwycięskiej kompozycji odbędzie się podczas uroczystej gali Medalu Wolności Słowa, 30 sierpnia 2023 roku w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, z transmisją na żywo w TVN24 oraz na portalach pozostałych patronów medialnych wydarzenia.

W sprawie informacji dotyczących konkursu prosimy o kontakt poprzez e-mail: [email protected]